Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Ortaklıklarımız
Kalite Politikamız
Haberler
İletişim Formu

Kalite Politikamız


Türkiye ilaç sektöründe hammadde tedarikçisi olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz, deneyimli kadrosu ve Sağlık Bakanlığı’nın kontrolünde gerçekleştirdiği kaliteli hizmetleri ile üretici ilaç firmalarına, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

MARMARA ECZA, sektöründe Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsat sahibi “İlaç Hammaddesi Ve Yardımcı Maddeler Satmaya Yetkili” lider bir kuruluştur.

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetleri ile sektöründe en iyi firmalardan birisi olmak ve Türkiye ilaç pazarındaki payını genişleterek hızla gelişen ve tercih edilen bir kurum haline gelmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşmanın yolunun, teknolojiyi takip etmek ve çalışanlarının bilinç seviyesini yükseltmekten geçmekte olduğunun da bilincindedir.

Kalite anlayışımızdan taviz vermeden, gerek kendi birikimimiz, gerekse tedarikçilerimizin sağladığı destekle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak hizmetler üreterek, ürünlerimizi müşterilerimize zamanında ve en düşük maliyetlerle ulaştırmak ana politikamızdır.

MARMARA ECZA, hedeflerini gerçekleştirme yolunda yürürken, ulusal ve uluslar arası standartlar ile yasal mevzuat ve şartlara uyma kararlılığından asla vazgeçmeyecek, belirlediği ilkeler çerçevesinde, ahlaki ve etik değerlerden asla taviz vermeyecektir.

Üst yönetim, müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişme ve iyileştirmeyi temin edebilmek için gerekli yatırımları yapacaktır.

Bu hedef, ilke ve politikalar çerçevesinde müşterilerimizi memnun etmek temel amacımızdır.

Çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Her seviyede çalışanlar kuruluşumuzun temelidir. Çalışanların, kalite bilincinin arttırılması, yeterlilik ve becerilerinin sürekli geliştirilmesi için gerekli eğitim faaliyetleri planlanıp gerçekleştirilecektir.

Kalite Politikası, sürekli uygunluğunun sağlanması için, senede en az bir kere üst yönetim tarafından gözden geçirilecektir.

Kuruluşumuz, kalite yönetim sistemi performansını ve işleyişini değerlendirebilmek için, müşterilerinin memnuniyet ve şikayetlerini izleyecek ve iç tetkikler yapacaktır.

Bu temel kalite politikamız çerçevesinde, ürün ve hizmet kalitemizi devam ettirip geliştirmek hepimizin görevidir.

10.02.2009

Genel Müdür
Okan GÖZAÇAN


Anasayfa  |  Şirket Profili  |  Ürünler  |  Tedarikçilerimiz  |  Depomuz |  İletişim

Marmara Ecza ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İkitelli OSB Süleyman Demirel Bulvarı Ziya Gökalp Mah. Sinpaş İş Modern F Blok No:37 Başakşehir İstanbul
Tel: (212) 520 54 35/36  -  Faks: (212) 526 26 25  -  marmaraecza@marmaraecza.com.tr